Forum Polonia - Dania
Przewoz osob Polska-Dania - Wersja do druku

+- Forum Polonia - Dania (http://poloniainfor-dk.eu/mybb/Upload)
+-- Dział: Ogłoszenia (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=37)
+--- Wątek: Przewoz osob Polska-Dania (/showthread.php?tid=301)Przewoz osob Polska-Dania - woma.bus - 12-09-2017 11:29 AM

WOMA-BUS oferuje Państwu regularne licencjonowane przewozy osób i paczek . Oferujemy wyjazdy do Danii i Niemiec. Organizujemy także przewozy dla grup zorganizowanych, przygotowujemy również indywidualne oferty dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Na rynku transportowym istniejemy od 2014 roku, w tym czasie wyrobiliśmy sobie nienaganna opinie wśród naszych klientów.
Każde nasze auto wyposażone jest w klimatyzację i dodatkowe ogrzewanie (przód-tył) oraz system DVD. Dbamy również o kierowców, aby jeździli wypoczęci i mogli profesjonalnie wykonywać swoje zadania. Upewnij się, że podróżujesz z wiarygodnym i rzetelnym przewoźnikiem. Nasi klienci są ubezpieczeni na czas podróży. Trasy wyznaczane przez nas są bardzo elastyczne dostosowane do potrzeb każdego klienta, aby móc w jak najkrótszym czasie dojechać do wyznaczonego celu.
Wyjazdy do Danii i Niemiec(północnych) organizowane sa we wtorki, czwartki, niedziele powroty do Polski poniedziałki, środy, piątki
W Polsce nasze usługi świadczymy na terenie całego woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego częściowo kujawsko-pomorskie.